Webáruházunkban számos kiváló márka több, mint 10 000 terméke található. Állítsa össze rendelését és vegye át szaküzletünkben! A termékek jelentős része beszállító partnereink raktáraiból kerül leszállításra cégünkhöz, miután Ön leadta rendelését.
A beérkezett termékek személyesen vehetők át üzletünkben miután jeleztük, hogy az áru elvihető.
Kérjük tájékozódjon a beszállítás feltételeiről a Szállítás menüpontban!
A beérkezett termékek személyesen vehetők át üzletünkben miután jeleztük, hogy az áru elvihető.
Kérjük tájékozódjon a beszállítás feltételeiről a Szállítás menüpontban!
ULTRACUT FBS II US betoncsavarok
Előnyök
- 3 rögzítési mélységével az Ultracut FBS II US lehetővé teszi, hogy ugyanazt a csavart különböző vastagságú rögzítendő tárgyakhoz alkalmazzuk.
- Az egyedülálló fűrészfogas geometriai kialakítás gyorsan vág bele az építőanyagba.
- Függőleges szerelés esetén a furatot nem szükséges tisztítani (mennyezet és aljzat). Aljzatnál azonban a furatot 3 fúróátmérővel mélyebbre kell fúrni.
- Feszítésmentes rögzítésének köszönhetően kisebb perem- és tengelytávolságok lehetségesek.
- Az ETA Option 1 engedély szabályozza az önálló, egypontos rögzítést repedéses és repedésmentes betonba történő szerelés esetén és a szeizmikus engedély C1 és C2 kategóriája bizosítja, hogy a csavar megfeleljen a legszigorúbb szeizmikus
követelményeknek - Az engedély lehetővé teszi, hogy a betoncsavart kétszer ki lehessen lazítani és újra meghúzni, hogy az alaplemezt maximum 10 mm-el állítani lehessen.
- Az ellenörző gyűrű lehetővé teszi az engedélyeknek megfelelve a többszöri alkalmazást.
Működése
- Az ULTRACUT FBS II átmenőszereléssel alkalmazható.
- Függőleges szerelés esetén a furatot nem szükséges tisztítani (mennyezet és aljzat). Aljzatnál azonban a furatot 3 fúróátmérővel mélyebbre kell fúrni.
- Szerelése akkus ütvecsavarozóval javasolt.
- A csavar szerelése helyes, ha a csavarfej felfekszik a rögzítendő tárgyon (szemrevételezés).
Alkalmazások: védőkorlátok, konzolok/alaplapok, fémprofil, polcrendszerek, gerenda rögzítések, ideiglenes rögzítés, pl. építési területen, zsaluzások.
Építőanyagok
Engedélyezett: Repedéses és repedésmentes beton C20/25-től C50/60-ig
Továbbá alkalmazható: Beton C12/15, tömör építőanyagok, tömör szerkezetű falazat
Engedély
- ETA-15/0352
- DoP No. 0078
- DoP No. 0146
- Z-21.8-2049
28 termék